ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Andrzejkowe przerwy w ZSTiO

 

 

Andrzejki m30 listopada 2023r. Samorząd Uczniowski przygotował „Przerwy Andrzejkowe”. Pierwsze piętro ZSTiO zamieniło się w miejsce magii, wróżb i przepowiedni, które są nieodzownym elementem andrzejkowej zabawy. Był to wspaniały czas integracji społeczności szkolnej. Przewodnicząca SU Hanna Bubień wraz z uczniami klasy 2b/4LO przygotowali: sentencje andrzejkowe, magiczną kulę, karty prawdy, przekłuwanie serc z imionami oraz przelewanie wosku. W tym dniu odbył się również konkurs na najciekawsze przebranie. Nagrody, w postaci bonów podarunkowych otrzymały Alicja Zdanowicz (klasa 1d/4LO) oraz Hanna Piasecka (klasa 1b/4LO). To, że zabawa była wyśmienita nie ulega wątpliwości i widoczne jest na każdym zdjęciu. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Samorząd UczniowskiSamorząd Uczniowski