ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Wizyta amerykańskich żołnierzy z 703 BSB

 

 

Wizyta mW dniu 6.11.2023 nasza szkołę odwiedziła grupa amerykańskich żołnierzy z jednostki stacjonującej w Skwierzynie (703 BSB). Goście zwiedzili siedzibę szkoły i spotkali się z dyrekcją oraz nauczycielami. Dodatkowo, miało miejsce spotkanie robocze którego celem było ustalenie form współpracy na kolejne miesiące. Jeżeli harmonogram działań jednostki na to pozwoli, amerykański personel będzie systematycznie odwiedzał ZSTiO.

 

On the 6.11.2023 a group uf US soldiers currently stationed in Skwierzyna  (703 BSB) visited our school. The guests sightsaw our facilities and participated in a meeting with the school's staff. Additionally, we managed to discuss potential forms of cooperation for the comming months. If the daily routines and tasks of the American unit allow, the US personnel will be visiting our school systematically.