ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Uroczyste ślubowanie kadetów

 

 

Slubowanie mW sobotę 11 listopada podczas Wojewódzkich obchodów Święta Niepodległości lubuscy kadeci złożyli ślubowanie na sztandary swoich szkół. W ślubowaniu uczestniczyli kadeci Gorzowskiego Korpusu Kadetów przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp. kadeci z klasy Cyber.Mil z II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp., kadeci z Zespołu Szkół w Drezdenku i kadeci z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wojewodzie Lubuskiemu, władzom miasta Gorzowa Wielkopolskiego na czele z Panem Prezydentem, Dyrektorom szkół, które kształcą kadetów i którzy uświetnili wczorajsze obchody swoją obecnością, wychowawcom klas mundurowych, nauczycielom i mieszkańcom Gorzowa.
Gratulujemy wszystkim kadetom pierwszego rocznika wstąpienia w szeregi klas mundurowych oraz rodzicom, że zdecydowali się na taką drogę edukacji dla swoich dzieci.